KARTA KREDYTOWA

Wszystko czego szukasz o kartach kredytowych w jednym miejscu!

Kredyt Gotówkowy

kredyt-gotowkowy

Kredyt gotówkowy jest w tej chwili najpopularniejszym kredytem udzielanym przez banki. Kredyt gotówkowy to nic innego jak pożyczka w formie gotówki, którą kredytobiorca dostaje od banku na określonych warunkach. Warunki te to głównie czas trwania kredytu, wielkość rat i oprocentowanie. Kredyt gotówkowy może być spożytkowany na dowolny cel, a jego wielkość jest ustalana na podstawie zdolności kredytowej kredytobiorcy. Zdolność kredytowa jest wyliczana na podstawie zaświadczeń o zarobkach, umowy o pracę, bądź jeśli ubiegamy się o kredyt w banku, w którym posiadamy już rachunek bankowy na podstawie wypływów na konto.

Uzyskanie kredytu gotówkowego trawa dość szybko, o ile posiadamy zdolność kredytową. Czas oczekiwania na przydzielenie kredytu przeważnie uzależniony jest od wysokości kredytu o jaki się ubiegamy oraz banku i jego procedur. Po przyznaniu kredytu gotówkowego otrzymujemy gotówkę do ręki bądź na konto.

Kredyty gotówkowe w zależności od banku przyznawane są na okres od 3 miesięcy do kilku lat. Kwoty o jakie możemy się ubiegać klarują się od 500 do nawet 200 tys. złotych.

O kredyt gotówkowy możemy ubiegać się nawet nie wychodząc z domu. Większość banków posiada w swojej ofercie możliwość złożenia wniosku kredytowego przez Internet. Weryfikacja takiego wniosku trawa 10-15 min w banku w którym posiadamy konto, a dłużej w bankach, które muszą nas sprawdzić po za swoją siedzibą.

Chcesz wiedzieć więcej?